Будування розкішних особняків з помпезним оздобленням та великою житловою площею поступово втрачає свою актуальність. Більшість людей надають перевагу комфорту і надійності з мінімальними витратами матеріальних та фізичних ресурсів — такі проекти є основною сучасною тенденцією.
Скандинавський будинок SCANDIC HOUSE є чудовим вибором для поціновувачів затишку та усамітнення, які бажають з’єднатися з природою.
Ключові особливості каркасних будинків у Скандинавському стилі
Гармонічне поєднання чітких ліній, великих вікон та натуральних відтінків є основними рисами будинків SCANDIC HOUSE, які чудово доповнюють навколишній ландшафт.
Протягом останніх декількох років спостерігається справжній пік популярності таких каркасних будинків, оскільки вони мають стильний вигляд та забезпечують максимальний комфорт під час проживання. Головними рисами скандинавського стилю є простота та лаконічність, адже такі будинки створюються не для помпезності і привертання уваги оточуючих, а для життя.
Швидкий скачок популярності Скандинавського напрямку відбувся у другій половині XX століття. За назвою логічно, що розвивати сь це спрямування почало у країнах Скандинавії: Норвегія, Фінляндія та Данія. Суровий клімат потребував створення житла, яке відповідало б двом критеріям — міцність та висока теплоізоляція. Інтер’єр у таких будинках теж має характерні особливості: попри свою простоту, він залишається затишним та дарує добробут. Зараз навіть серед заможних північних жителів ця традиція залишається актуальною. Скандинавський напрямок в архітектурі має свої відмінності:
- передбачає використання виключно натуральних матеріалів;
- спрямований на високу функціональність та надійність;
- майже не передбачає наявність декору та оздоблень;
- поєднує комфорт та великий простір.
З часом стиль розділився на два окремих напрями: класика та сучасність. В першому варіанті переважають ідеальні та строгі форми, а ось сучасний стиль дає більше творчих можливостей.
Скандинавські будинки за каркасною технологією
Скандинавський будинок SCANDIC HOUSE — це оптимальний варіант для отримання власного житла за короткий проміжок часу. Вам не потрібно чекати усадки фундаменту завдяки легкості конструкції. Спочатку зводиться металевий або дерев’яний каркас. Далі в залежності від побажань клієнта можна брати один з двох типів обшивки:
- каркасно-рамкова;
- каркасно-щитова.
Перший тип обходиться дешевше, а скільки для нього не використовується спецтехніка і стіни обшивають вже на майданчику. В другому випадку використовується готовий утеплювач. В результаті клієнт отримує готове житло за декілька місяців. Каркасний будинок в Скандинавському стилі має вагомі переваги:
- доступна ціна;
- зручне планування за невеликої площі;
- економне опалення.
При цьому замовник може брати будь-який проект з урахуванням своїх побажань і втілити у життя свої найсміливіші ідеї, зекономивши на будівництві.